Kutuptaki halka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni bir platform ihtiyacı sizce var mı ?

2 posters

Yeni bir platform ihtiyacı sizce var mı ?  Empty Yeni bir platform ihtiyacı sizce var mı ?

Mesaj tarafından sametti 01.04.15 21:55

Ve selamın aleyküm kutuptakihalka'nın sakinleri.

Forum sitemiz elhamdülillah oldukça işlevli, bir çok konuda yardımı dokunuyor. Fakat daha iyi ve daha sık kullanabilirsek daha güzel olacak, hem konular altında tartışmalar, hemde paylaşımlar...

Sitede paylaşımlar yapıldıkçada daha iyi bir platformamı taşınsak diye düşünüyorum. İki örnek veriyorum aşağıda, konuyla ilgilenenler yorumlarını yazarsa sevinirim. Farklı önerilere müteşekkiriz.

1 - bbPress - wordpres

2 - simplemachines

http://www.simplemachines.org/community/index.php

Asıl amaçlardan biriside kendi domainimize taşınmak ve kendi ismimizi almak. Belki erkende olabilir.

Yorumlarını bekleriz.

sametti

Viestien lukumäärä : 20

Yeni bir platform ihtiyacı sizce var mı ?  Empty Geri: Yeni bir platform ihtiyacı sizce var mı ?

Mesaj tarafından uur 04.04.15 0:36

Aleyküm selam abi.

Bu fikri bir buluşma gününde adam akıllı istişare edelim ve bir çözüme bağlayalım inşallah. Asılı kalmasın yani, çünkü ben de böyle bir ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.
Bu site sanırım tam olarak bizim beklentilerimizi karşılamıyor.

En azından ben de, daha önce düşünmüş olduğum, şöyle bir fikir ortaya şimdiden ortaya atayım:
Belli ki artık çağımız ayaklı teknolijiye doğru her geçen gün gidiyor. Devamlı bir iletişim içinde olmak adeta 'farz oldu'. Ve bunu da genelde telefon ile karşılıyoruz sanırım.
Artık nasıl bir site kurucakSAK(birlikte inşallah Smile ) devamlı telefonla irtibatlı olması gerek kanaatimce. Mesela yeni gelen paylaşımı, mesajı, yazıyı hemen telefona haber verme gibi bir özellik olsun, whatsapp grubu gibi örneğin. Site <-canlı-> Telefon

Böyle düşünmemin bir sebebi de bu mesajını yeni fark etmiş olmam.

Daha detaylı yüz yüze inşallah...
uur
uur
Admin

Viestien lukumäärä : 90

https://kutuptakihalka.yetkin-forum.com